Tere tulemast!

Kristel ja Elina diivanil koos patjadega

Meie oleme Kristel ja Elina. Kristelile meeldib taaskasutamine, meisterdamine ja igasugune käsitöö. Elina armastab maalida. Kristelil on väga väike kodu, kus on liiga vähe ruumi rahulikult tolmutamiseks ja haisutamiseks. Elina kodus jällegi elab inimesi, kes on väga armsad, kuid ei lase alati rahulikult keskenduda. Koos lõime me stuudio Meisterda ja Maali selleks, et meil endal oleks ruumi, kus meie meisterdamine ja maalimine kedagi ei sega ja keegi meid ei sega. Saame seda ruumi pakkuda kasutada ka teistele, kelle kodus on liiga vähe ruumi või liiga palju inimesi. Lisaks loome aksessuaare nii enda kui ka kodu jaoks. 

Esimesena valmisid meil Kellad. Need on kvindiringiga seinakellad selleks, et pilli õppides helistike järgnevus ja võtmemärkide lisandumine meeles püsiksid.

Viimasel ajal oleme enda jaoks avastanud tilgatrüki ehk marmoreerimistehnika. Jaapanis tuntakse seda tehnikat suminagashi ja Türgis ebru nime all. Tegemist on tehnikaga, kus värv tilgutatakse paksendatud vee pinnale, sellesse veetakse mustrid ja seejärel korjatakse värv veepinnalt paberile või kangale. Sel moel kaht päris ühesugust paberit või kangast teha pole võimalik. Samas on värvide ja mustrite võimalused lõputud. Meie oleme teinud selles tehnikas salle ja padjakatteid. 

Meie stuudio asub endises Põhjala kummikutehases koos paljude teiste toredate loojatega. Kui huvitegevused ja sotsiaalsed kontaktid jälle lubatud on, saab meile sinna ka külla tulla. Plaanis on korraldada ka õpitubasid selle põneva tehnika tutvustamiseks. 

No Comments

Post A Comment